Dawno dawno temu, bo w roku 2001 jeden z założycieli Art Black Studio wynajął bar. Zajmował się wtedy działalnością gastronomiczną. Była to jego pierwsza działalność handlowa. Otwierając tą działalność, wszyscy wokoło twierdzili, że na tym się nie zarobi. Dookoła można było słyszeć różne głosy, to już nie te czasy, to już nie to miejsce, to już nie Ci ludzie. Młody człowiek jednak nie dawał za wygraną, pieniądze za odkupienie baru i tak były nie do odzyskania. Była to działalność sezonowa, tak więc na odrobienie pieniędzy nie pozostało zbyt wiele czasu bo zaledwie cztery miesiące. Młodzieniec postanowił, że będzie to najlepszy bar w okolicy. Skrzętnie przygotował się do wykonywania reklam baru, na początek zrobił szyld, nieco później ulotki które były rozdawane na parkingu, gdzie wszyscy musieli zostawić samochód. W ten oto sposób, bar stał się jednym z najlepszych barów w okolicy, a ujadanie konkurencji “że się nie uda”, pozostało jedynie abstrakcją. Po kilku miesiącach bar trzeba było zamknąć, gdyż zbliżała się zima. Właśnie wtedy młodzieniec zadał sobie pytanie – co będzie robił w przyszłości. Ktoś kto obserwował z boku całe zmagania z barem, stwierdził że dobrym pomysłem będzie reklama. I właśnie tak to wszystko się rozpoczęło.

Na początku działalności chyba jak każda firma Art Black Studio stawiało na cenę. Oferowaliśmy tanie wydruki wizytówek, ulotek oraz reklam wielkoformatowych. Doskonale pamiętamy czasy, kiedy do klienta trzeba było jechać, gdyż nie każda firma posiadała internet. Każdego dnia zdobywaliśmy nie tylko klientów, ale również wiedzę, która sprawiała iż mogliśmy oferować znacznie więcej niż firmy konkurencyjne. Od samego początku działalności naszym przewodnim hasłem była “skuteczność”. Nie chcieliśmy robić jedynie reklam, które będą ładne wizualnie, dokładnie dbaliśmy o każdy szczegół, aby tworzone przez nas projekty przyciągały uwagę i realnie przekładały się na sukces reklamowanej firmy. Po każdej, nawet najmniejszej akcji sprawdzaliśmy skuteczność tego co zostało wykonane. Setki razy nasi klienci dziwili się, kiedy odmawialiśmy wykonania pewnych reklam, uzasadniając to brakiem skuteczności. Dziś po wielu latach działalności – nadal uczymy się rynku, który stale się zmienia, tworząc nasze kampanie reklamowe tak by były one skuteczne, by zarabiały dla Was pieniądze.

Art Black Studio nie mogło by jednak istnieć bez ludzi. Uwielbiamy kiedy coś się dzieje, a wokół nas jest pełno kreatywnych osób z pozytywnym nastawieniem do życia oraz biznesu. Właśnie dlatego bardzo często bierzemy udział w różnych eventach oraz spotkaniach networkingowych. Art Black Studio to zespół, który wykonuje swoją pracę z pełnym zaangażowaniem. Nas nie boli głowa, nie miewamy migreny, a powierzone zadania wykonujemy zawsze z u śmiechem na twarzy. Art Black Studio to również Twój zespół, z którym możesz się spotkać i przez długie godziny dyskutować nad najlepszą strategią reklamową dla Twojej firmy. I pamiętaj, klient który się nie kłóci to klient który nie ma oczekiwań. Wierzymy że Twoje oczekiwania są bardzo wysokie, dlatego też pragniemy abyś na czas tworzenia kampanii reklamowej dla Twojej firmy dołączył do naszego zespołu – wspólnie stworzymy coś ponadczasowego !

Adrian

założyciel

Artysta dla którego nie straszne jest żadne zadanie kreatywne. Poza umiejętnościami graficznymi posiada także dar przewidywania przyszłości. Te dwie funkcje czynią z niego niezwykle użyteczną jednostkę w świecie reklamy.

Aleksandra

prawa ręka prezesa

Odpowiedzialna za strategie marketingowe oraz doradztwo biznesowe. Nie straszne jej także eventy oraz szkolenia. Lubi podnosić poprzeczkę.

Artur

aranżer

Pasjonat muzyki, który odnajduje się dosłownie w każdym brzmieniu. Artur wyprodukuje dla Ciebie muzyczną reklamę, a jeżeli jest taka potrzeba – nawet całą piosenkę. Wieloletnie doświadczenie na scenie muzycznej oraz wielka miłość do muzyki sprawiają iż nie ma sobie równych.

Renata

social media

Przygotuje dla Ciebie kampanię w Social Media. Nawiąże współpracę z blogerami oraz wykreuje najlepszy wizerunek Twojej firmy w internecie.