Działalność Art Black Studio sięga 2001 roku, kiedy to wykonaliśmy pierwsze projekty dla naszych klientów. Przez wiele lat nasza firma stawiała na nieustanny rozwój, powiększanie parku maszynowego, oraz stałe polepszanie jakości obsługi klientów. Tworząc firmę zawsze przyświecał nam jeden cel jakim była skuteczność. Nie wyobrażaliśmy sobie wykonywania pracy, która będzie bezużyteczna. Przez wiele lat nie tylko podnosiliśmy jakość naszych produktów, ale także skuteczność, robiąc różne testy marketingowe. W świecie reklamy i marketingu nie można czegoś nauczyć się raz. Trzeba doskonalić się każdego dnia, trzeba być otwartym na zmieniający się świat i przyjmować go z radością. Naszą misją jest dostarczanie tej radości również dla Państwa, świadcząc usługę, która naprawdę zmienia spojrzenie na internetowy rynek oraz artystyczny świat.

Art Black Studio to miejsce stworzone dla ludzi nietuzinkowych, które wierzą w piękniejszy świat, oraz uwielbiają tworzyć go wspólnie z Państwem. Osoby które tworzą markę, skupiają się zawsze na efektach, wyciskając z każdego projektu absolutne maksimum. Jesteśmy tutaj dlatego, aby Ci pomóc. Każdego dnia pragniemy dawać z siebie coraz więcej, aby pokonywać granice, zarówno te własne jak i narzucone przez konkurencję. Potrafimy słuchać, oraz chętnie doradzamy. Uwielbiamy wyzwania, które są dla nas motorem napędowym. Mówimy stanowcze NIE, dla nudnych projektów, zarówno z branży IT, jak też artystycznej. Wkładamy serce w to co robimy. Poznaj nasz zespół.

ADRIAN
ADRIANCEO
ANETA
ANETACREATIVE
JABBAR
JABBARCREATIVE
ANNA
ANNASOCIAL MEDIA
Jakub
JakubTRANSLATIONS
Oleg
OlegTechnicaian
MarcinTECHNICIAN
RENATASOCIAL MEDIA

Nasze projekty

Kreatywność to nasze drugie imię, dlatego w wolnych chwilach pracujemy nad projektami, które nie tylko ułatwiają życie, ale również wypełniają niszę rynkową. Każdy nowy projekt realizujemy z wielką przyjemnością oraz zaangażowaniem. Zachęcamy do zapoznania się z projektami własnymi które zrealizowaliśmy.

#01 ePolak

Projekt stworzony w 2014 roku. Od samego początku jest to miejsce przeznaczone dla Polskiej społeczności. ePolak to nowoczesny katalog, gdzie klient może samodzielnie dokonywać zmian, a także śledzić interesujące go firmy. Katalog ePolak jest także źródłem rzetelnych opinii, zostawianych przez polską społeczność. Pragniemy by ten serwis, stał się lokalnym przewodnikiem po Polskich firmach na Wyspach Brytyjskich.

ePolak - Katalog polskich firm
Sklep Patriotyczny

#02 Patriotyczny

Czyli polski sklep internetowy z patriotycznymi akcentami. Podstawowa oferta sklepu patriotycznego – to odzież. Oferujemy wysokiej jakości koszulki, bluzy, czapki, a także gadżety patriotyczne. Jesteśmy otwarci na pomysły dotyczące rozwoju sklepu. Ten projekt wspiera także polskich artystów, muzyków, blogerów, malarzy czy rękodzielników. Produkty dostępne w sklepie patriotycznym posiadają wysokiej jakości nadruki oraz doskonałe tkaniny. W sklepie patriotycznym można zamówić gadżety z dowolnym nadrukiem, życzenia dla bliskich, rocznica – zapraszamy.

#03 7W Hosting

Nasza serwerownia działalność rozpoczęła wiele lat temu. Oferujemy szybkie serwery, o które każdego dnia dbamy, aby działały bez usterek. Nasze maszyny nigdy nie są przeciążone, a support reaguje szybko, pomagając rozwiązać problem. 7W to również rejestrator domen, u nas znajdziesz setki rozszerzeń w atrakcyjnych cenach. Intuicyjny panel do zarządzania serwerem, oraz cały szereg dodatków, to u nas podstawowe rozwiązania. Ofertę serwerową kierujemy do wszystkich, którym zależy na wydajnym serwerze w rozsądnych pieniądzach. Teraz także pakiety z pozycjonowaniem !

7W Hosting

Referencje

Nie ma nas – bez was. Poniżej załączamy kilka listów referencyjnych wystawionych przez klientów Art Black Studio.